Opiekun Rodzinny

20 godzin temu

Karlino, Polska SOS Wioski Dziecięce w Polsce Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Opiekuna Rodzinnego, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi w SOS Wiosce Dziecięcej. Współpracuje z drugim wychowawcą prowadząc wspólnie rodzinę SOS. Pełni opiekę nad dziećmi i prowadzi dom, buduje stabilną relację z każdym dzieckiem, organizuje codzienne życie rodzinne, zaspokaja potrzeby rozwojowe i emocjonalne dzieci, wspiera je w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje dzieciom czas wolny. Współpracuje z rodziną pochodzenia dzieci i specjalistami.

Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie; preferowane ukończone studia wyższe z pedagogiki/ pedagogiki specjalnej/ psychologii/ pracy socjalnej/ nauk o rodzinie lub pokrewne bądź studia podyplomowe w zakresie psychologii/ pedagogiki/ nauk o rodzinie/ resocjalizacji
  • Wysoka motywacja do pracy z dziećmi
  • Stabilność emocjonalna i predyspozycje psychofizyczne
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Praktyczne umiejętności życiowe
  • Duża dyspozycyjność
  • Niekaralność
Oferta Pracy
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Szkolenia, superwizje
  • Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i techniczno-administracyjne
Benefity
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • dodatkowy urlop

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV poprzez formularz.

Rekrutacja może być prowadzona częściowo online.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.