Ochroniarz Auchan

2 dni temu

Zabrze, Silesia, Polska Auchan Retail Polska Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego ochroniarza, który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo klientów i pracowników w naszym sklepie Auchan w Zabrzu.

Twoje Zadania:
  • Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników firmy;
  • Przyczynianie się do ograniczania strat nieznanych poprzez cykliczne kontrole stanu zabezpieczenia artykułów;
  • Podejmowanie niezbędnych działań w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu osób oraz w sytuacjach zakłócania porządku;
  • Nadzór stanu bezpieczeństwa pożarowego sklepu poprzez obserwację obiektu za pomocą systemu telewizji przemysłowej;
  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur;
  • Ochrona sklepu i mienia firmy.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8 lub 12 godzinnym);
  • Możliwość pracy w nocy, niedziel i dni ustawowo wolne od pracy;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Spostrzegawczość i szybkie reagowanie na zdarzenia.
Pakiet Korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Karta przedpłacona;
  • Dofinansowanie karty MultiSport;
  • Dofinansowanie posiłków.

Auchan Retail Polska

Zabrze Zaborze

  • Ochroniarz

    2 dni temu

    Zabrze, Silesia, Polska Auchan Retail Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Ochroniarza, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa klientów i pracowników w naszym sklepie.Twoje Zadania:Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników firmy;Przyczynianie się do ograniczania strat nieznanych poprzez cykliczne kontrole stanu zabezpieczenia artykułów;Podejmowanie...