Operatorka/Pielęgniarz Operacyjny

3 dni temu

Chrzanów, Lesser Poland American Heart of Poland Pełny etat
Stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz Operacyjny

Grupa American Heart of Poland S.A. poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarza Operacyjnego. Nasza firma jest liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych i oferuje stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie sali operacyjnej oraz radiologii zabiegowej do zabiegów.
  • Asysta podczas procedur medycznych.
  • Ścisła współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i innymi działami.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie medyczne.
  • Doświadczenie w pracy przy instrumentacji chirurgicznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Dobra organizacja pracy i obsługa komputera.
  • Empatia oraz troska o pacjentów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia).
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w miejscu, gdzie troska o pacjenta i zaawansowane technologie idą w parze.