Montażowiec kadłuba

2 dni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska EXPANDER SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska
Praca na podstawie rysunku. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Wymagania
minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy z palnikiem.
Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowosc
nie dotyczy
Wyksztalcenie
zasadnicze zawodowe

  • Gdańsk, Pomerania, Polska REMONTOWA SHIPBUILDING SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Opis stanowiskaPraca w dziale montażu kadłubów okrętowych. Oczekujemy od kandydata do pracy sumienności, dokładności oraz umiejętności organizacji własnej pracy i w zespole. WymaganiaUprawnienia cięcia gazowego i szczepiania elektrycznego, znajomość rysunku technicznego. Warunki zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określony, czasowy ze stawką...

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Hrappka Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego montażysty kadłubowegoDo zadań należy:Montaż konstrukcji kadłuba według rysunku technicznego- Doświadczenie w produkcji kadłubów (sekcji) jest niezbędne.- Potrzebne są umiejętności czytania rysunków technicznych oraz samodzielnego składania sekcji (pomocnik będzie dostępny).- Dozwolone jest posługiwanie się...