Elektryk Projektant

10 godzin temu

Tarnów, Lesser Poland Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy: Projektant elektryk

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektryki lub pokrewnych dziedzin, znasz program Eplan, komunikujesz się w języku angielskim i chciałbyś dołączyć do zespołu w nowo powstającej inwestycji w okolicy Staszowa, to możemy być zainteresowani Twoją kandydaturą.

Aplikuj, a my oddzwonimy i przedstawimy szczegóły.

Oferujemy
  • Umowę o pracę w nowo powstającym oddziale niemieckiej firmy
  • Pracę w modelu hybrydowym (preferowane 3 dni z biura)
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska i doświadczenia
  • Długoterminową perspektywę współpracy
  • Mozliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
Zadania
  • Przygotowywanie ofert zgodnie ze specyfikacjami
  • Przetwarzanie zamówień w zakresie technologii niskiego napięcia
  • Planowanie sprzętu dla rozdzielnic, podrozdzielnic, szaf sterowniczych i paneli sterujących
  • Tworzenie wymaganych schematów obwodów i innych dokumentów produkcyjnych, w tym dokumentacji systemu
Oczekiwania
  • Dyplom inżyniera elektryka lub pokrewnego, najlepiej z solidną wiedzą w dziedzinie budowy rozdzielnic
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności rysowania kompletnych schematów elektrycznych od podstaw
  • Umiejętności pisania odpowiednich listów materiałowych
  • Bardzo dobra znajomość programu Eplan i min. podstawowa znajomość systemów ERP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia