Operator Sztancy

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

Stanowisko: Operator Sztancy

W naszej firmie Sima Consulting Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Operatora Sztancy.

Obowiązki:

  • Obsługa i konserwacja maszyn sztancujących
  • Ustawianie parametrów i kontrola poprawności ich pracy
  • Wykonywanie prac zgodnie z kartą technologiczną i jakościową
  • Dbanie o bezpieczeństwo w czasie pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Sumienność, dokładność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premia do 20%
  • Ubezpieczenie grupowe, na życie
  • Karta Multi Sport
  • Karta Sodexo
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatek świąteczny
  • Doskonała lokalizacja (wygodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską)/ Parking pracowniczy

  • Operator Sztancy

    3 miesięcy temu

    Poznań, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla naszego Klienta z branży poligraficznej szukamy Kandydata na stanowisko: Operator Sztancy. Operator Sztancy Obowiązki Obsługa maszyn sztancujących Ustawianie parametrów Kontrola poprawnego stanu maszyn ...