Elektryk budowlany

1 dzień temu

Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska HR Partner Pełny etat
Stanowisko: Elektryk budownictwa przemysłowego

Pracownicy HR Partner szukają doświadczonych elektryków do pracy na obiektach przemysłowych w Francji. W ramach umowy o pracę zatrudnieni zostaną na francuskich warunkach, z pierwszą umową na okres próbny 3 miesięczny, a następnie na czas nieokreślony.

Warunki zatrudnienia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na francuskich warunkach
  • praca w systemie 6 tygodni w delegacji, tydzień wolny płatny
  • stawka w zależności od doświadczenia: 12 000-15 000 zł brutto, tygodniowo praca 48h, diety
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • bezpłatne, komfortowe warunki zamieszkania
  • zapewniona odzież robocza
  • bezpłatny dojazd na miejsce pracy oraz zapewnione przez pracodawcę loty do Polski/ Francji
  • na miejscu polskojęzyczny Brygadzista, nie wymagamy znajomości języka obcego
  • praca w firmie o zasięgu globalnym z możliwością rozwoju oraz zdobyciem doświadczenia na obiektach przemysłowych
  • dla osób z komunikatywną znajomością angielskiego bądź francuskiego możliwa wyższa stawka
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w montażu i obsłudze instalacji elektrycznych na obiektach
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • gotowość do pracy za granicą, budowy trwają od 2 do 3 lat
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
  • przeciąganie okablowania
  • możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów
  • przestrzeganie zasad BHP