Technik obiektu

1 dzień temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska STRABAG PFS Pełny etat

Aufgaben

  • Praca związana z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie, w tym nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji.
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zgłaszanie nieprawidłowości.
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania awarii.
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Qualifikationen

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu.
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń.
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV.
  • Prawo jazdy kat.B – mile widziane.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Wir bieten

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji.
•Opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport.
•Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Technik obiektu

    2 dni temu

    AufgabenPrace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie, w tym nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji.Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zgłaszanie nieprawidłowości.Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania...

  • Technik Obiektu

    2 tygodni temu

    Rzeszów, Polska Retermozanex Holding Sp. z o.o. Pełny etat

    Technik obiektu Miejsce pracy: Rzeszów Twój zakres obowiązków Poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik Obsługi Obiektu Nasze wymagania Wykształcenie techniczne (preferowany profil elektryczny lub pokrewny). Uprawnienia SEP co najmniej kat. „E” do 1 kV. Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków biurowych, przemysłowych lub usługowych....