Ochroniarz w obiekcie serwisowo-logistycznym

2 dni temu

Sękocin Stary, Mazovia, Polska Securitas Poland Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Ochroniarza do pracy w obiekcie serwisowo-logistycznym w SĘKOCIN.

Obowiązki
  • Monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.
  • Ochrona mienia przed kradzieżą.
  • Prowadzenie dokumentacji służbowej.
  • Codzienne czynności operacyjne w Dziale Ochrony.
Wymagania
  • Niekaralność.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę.
  • Wysoka kultura osobista.
Oferta
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z pełnym odprowadzeniem składek.
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie.
  • Gwarancja wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca.
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków).
  • Dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych i prywatnej opieki medycznej.
  • Mozliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS).
  • Mozliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.

  • Sękocin Nowy, Mazovia, Polska Securitas Polska Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie serwisowo-logistycznym. Lokalizacja: SĘKOCIN.Przypisane zadaniaMonitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.Ochrona mienia przed kradzieżą.Prowadzenie dokumentacji służbowej.Codzienne czynności operacyjne w Dziale...

    Opis oferty pracyW naszej firmie Securitas Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie serwisowo-logistycznym.Twoje zadaniaMonitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.Ochrona mienia przed kradzieżą.Prowadzenie dokumentacji służbowej.Codzienne czynności operacyjne w Dziale...