Dyrektor Magazynu

19 godzin temu

Szamotuły, Polska Air Spiralo Poland sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego lidera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie Magazynem Dystrybucyjnym i Magazynem Logistyki Wewnętrznej. Współpracujesz z zespołem, aby zapewnić efektywną logistykę i dostarczać produkty na czas.

Obowiązki
  • Zarządzanie magazynami i procesami logistycznymi
  • Definiowanie i optymalizacja procesów magazynowych
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Monitorowanie stanu realizacji zadań i raportowanie do Kierownika Logistyki
  • Budowanie zaangażowania zespołu i dbanie o przyjazną atmosferę
  • Współpraca z Działem Produkcji i Działem Obsługi Klienta
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - logistyka
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność definiowania procesów logistycznych
  • Organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Zdolności analityczne
Oferta
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w środowisku z ludźmi pracującymi z pasją
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Mozliwość doskonalenia poprzez udział w szkoleniach i innych inicjatywach firmowych
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Mozliwość nauki języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Świętowanie urodzin
  • Program rekomendacji pracowników
  • Mozliwość uzyskania uprawnień
  • Inicjatywy dobroczynne

Razem pracujemy z powietrzem. Od ponad 50 lat produkujemy kanały i akcesoria systemów wentylacyjnych. Nasze produkty, mimo że zazwyczaj niewidoczne, zapewniają doskonałą wentylację w pomieszczeniach i dostarczając świeże powietrze tworzą zdrowy i przyjazny klimat.

Rozpocznij swoją karierę w Air Spiralo Poland sp. z o.o.