Dyrektor Produktu

2 dni temu

Karolinki Gliwice, Polska JM elektronik sp. z o.o. Pełny etat
Oferujemy pracę w Dziale Sprzedaży

W JM elektronik sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. produktu, który będzie odpowiedzialny za budowę i koordynację strategii promocji, sprzedaży i marży.

Współpracujesz z zespołem sprzedażowym, identyfikujesz nowe szanse na rynku i rozwijasz portfolio produktów, aby zapewnić wzrost sprzedaży i marży.

Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • rozwijanie strategii promocji i sprzedaży
  • koordynacja zespołu sprzedażowego
  • identyfikowanie nowych szans na rynku
  • zarządzanie portfolio produktów
  • kreowanie działań marketingowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
  • kreowanie polityki magazynowej
  • szkolenie zespołu sprzedażowego

Nasze oczekiwania:

  • znajomość branży IoT
  • znajomość technologii LoRa WAN
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produktem i marketingu
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • j.angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • duża samodzielność i proaktywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia
  • możliwość pracy hybrydowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • kurs języka angielskiego

  • Dyrektor Produktu

    2 dni temu

    Gliwice, Silesia, Polska IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Dyrektor ProduktuIMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Dyrektora Produktu, który będzie odpowiedzialny za kreowanie strategii sprzedaży i rozwój podległej grupy produktowej.Zakres obowiązków:Zamawianie towaru oraz prowadzenie negocjacji z aktualnymi i nowymi dostawcami,Kształtowanie polityki cenowej (cenniki, wyceny,...

    2 dni temu

    Gliwice, Silesia, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaGi Group Poland S.A. poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Produkcji do pracy w Gliwicach.ZadaniaZarządzanie kilkuosobowym zespołem produkcyjnym.Organizacja pracy na linii, kontrola produktywności zespołu.Obsługa i monitorowanie pracy wtryskarek.Nadzór nad efektywnością procesu produkcji oraz podejmowanie działań...

  • Dyrektor Sprzedaży

    2 dni temu

    Gliwice, Silesia, Polska HRK S.A. Pełny etat

    Poszukujemy Kandydatów dla naszego KlientaNasza firma, HRK S.A., jest globalną firmą o stabilnej pozycji na polskim rynku, ukierunkowaną na rozwój, stawiającą na różnorodność oraz zaangażowaną społecznie. Nagradzanym pracodawcą, dla którego największą wartość stanowią ludzie. Aktualnie rozwijamy sieć sprzedaży i poszukujemy...