Specjalista Informatyk

2 dni temu

Gliwice, Silesia, Polska Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty Informatyka, który będzie odpowiedzialny za administrowanie, monitorowanie i konserwację infrastruktury serwerowej i sieciowej. Zadania obejmują:

  • administrowanie i monitorowanie infrastruktury serwerowej i sieciowej,
  • zapewnienie ciągłości działania systemów i infrastruktury IT,
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach,
  • wykonywanie prac instalacyjnych, konfiguracyjnych i konserwacyjnych w zakresie sprzętu serwerowego oraz sieciowego,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych infrastruktury.
Wymagania

Aby spełnić wymagania tego stanowiska, kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz Windows Server,
  • dobra znajomość systemów wirtualizacji Hyper-V i/lub VMWare,
  • dobra znajomość systemów kopii zapasowych,
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Linux,
  • dobra znajomość systemów działających w trybie HA,
  • dobra znajomość sieci TCP/IP,
  • znajomość zasad działania urządzeń firewall,
  • znajomość zasad działania serwerów poczty elektronicznej.
Oferta

Ofiarujemy:

  • umowę o pracę,
  • rozwój umiejętności branżowych,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Specjalista Informatyk

    3 tygodni temu

    Gliwice, Polska Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. Pełny etat

    Specjalista InformatykTwój zakres obowiązków administrowanie, monitorowanie, konserwacja, planowanie i budowa infrastruktury serwerowej i sieciowej, monitorowanie i zapewnianie ciągłości działania systemów i infrastruktury IT będących własnością Spółki, ...

  • Gliwice, Polska Zakłady Mechaniczne "BUMAR-ŁABĘDY" S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Specjalisty Informatyka, który będzie odpowiedzialny za administrowanie, monitorowanie i konserwację infrastruktury serwerowej i sieciowej. Zadania obejmują:Technologie OczekiwaneWindows ServerVMwareZadaniaAdministrowanie, monitorowanie i konserwacja infrastruktury serwerowej i sieciowejMonitorowanie i...

    Gliwice, Polska Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. Pełny etat

    technologies-expected : Windows Server VMware responsibilities : administrowanie, monitorowanie, konserwacja, planowanie i budowa infrastruktury serwerowej i sieciowej, monitorowanie i zapewnianie ciągłości działania systemów i infrastruktury IT będących własnością Spółki, zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach zgodnie z...