Dyrektor Cenowy

20 godzin temu

Kraków, Lesser Poland HRK S.A. Pełny etat
Stanowisko: Dyrektor Cenowy

W ramach naszego zespołu poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Cenowego, który będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii cenowych produktów/usług oraz optymalizację przychodów.

Zadania:
  • Opracowanie strategii cenowych produktów/usług, uwzględniających analizę konkurencji, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów.
  • Monitorowanie i analiza danych dotyczących cen, w tym cen konkurencji, cen w branży i trendów rynkowych.
  • Prowadzenie analiz rentowności produktów/usług oraz rekomendacja działań mających na celu zwiększenie przychodów.
  • Wdrażanie elastycznych strategii cenowych, promocji i rabatów w celu zwiększenia konkurencyjności i dochodowości.
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, marketingu i działu finansowego w celu opracowania kompleksowych strategii cenowych.
  • Monitorowanie wyników cenowych i wprowadzanie dostosowań w celu optymalizacji przychodów i zysków.
  • Rozwój narzędzi wspierających proces zarządzania cenami oraz optymalizacji przychodów.
  • Wprowadzanie innowacyjnego podejścia do zarządzania cenami i strategii wzrostu przychodów, wzmacnianie świadomości dotyczącej rentowności i efektywności cenowej w obszarach komercyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią, zarządzaniem lub marketingiem.
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zarządzaniem ceną i/lub przychodami, preferowane w branży handlowej lub konsumenckiej.
  • Doskonała znajomość procesów związanych z zarządzaniem cenami, strategią cenową oraz optymalizacją przychodów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych rynkowych i finansowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zdolność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Mozliwość pracy zdalnej.
  • Elastyczny czas pracy.

  • Dyrektor Sprzedaży

    19 godzin temu

    Kraków, Lesser Poland Heidelberg Materials Pełny etat

    Stanowisko: Kierownik SprzedażyHeidelberg Materials, lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży w spółce Górażdże Beton.Opis stanowiska:Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i funkcjonowanie...

  • Kraków, Lesser Poland Biedronka Pełny etat

    OferujemyPracę w stabilnej firmie, jednym z największych pracodawców w Polsce. Dołącz do zespołu Biedronki i rozwijaj się z nami.Co oczekujemySamodzielność i proaktywność w działaniu;Nastawienie na realizację celów sprzedażowych;Doświadczenie w koordynowaniu pracą zespołem w branży handlowej, usługowej lub...

  • Dyrektor Spedycji

    Kraków, Polska Sanmar Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko Managera SpedycjiSanmar Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Managera Spedycji, który będzie odpowiedzialny za budowanie pozytywnych relacji z klientami, budowanie zespołu spedytorów i koordynowanie ich pracy, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi.Manager Spedycji będzie odpowiedzialny za...