Edukator Muzeum Emigracji

2 dni temu

Gdynia, Pomerania, Polska MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego edukatora, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów i zajęć edukacyjnych dla grup szkolnych, rodzin i osób dorosłych w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne, np. historia, socjologia lub pedagogika)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych
Obowiązki
  • Prowadzenie warsztatów i zajęć edukacyjnych dla grup szkolnych, rodzin i osób dorosłych
  • Oprowadzanie po Muzeum grup szkolnych (również w języku angielskim oraz on-line)
  • Współpraca nad rozwijaniem oferty edukacyjnej Muzeum
Warunki Pracy
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zmianowosc inna
Wymagane Umiejętności
  • Angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

  • Gdynia, Pomerania, Polska MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego edukatora, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów i zajęć dla grup szkolnych, rodzin i osób dorosłych. Będziesz również oprowadzał po Muzeum grup szkolnych, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, oraz współpracował nad rozwijaniem oferty edukacyjnej Muzeum.WymaganiaWymagania:...

  • Edukator

    2 dni temu

    Gdynia, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis StanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego edukatora, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów i zajęć dla grup szkolnych, rodzin i osób dorosłych. Zadaniem kandydata będzie także oprowadzanie po Muzeum grup szkolnych, w tym również w języku angielskim i on-line.WymaganiaWysokie umiejętności językowe w...