Asystent Kas Samoobsługowych Lubin

2 dni temu

Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska IPRACUJZDALNIE Pełny etat
Ogłoszenie o Pracy

Szukamy kandydatów i kandydatki do obsługi kas samoobsługowych w dużym sklepie w Lubinie. Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Warunki Pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, bez okresu próbnego
  • atrakcyjne benefity, stałe premie uznaniowe wg regulaminu wynagradzania sklepu
  • respektowanie zapisów KP dotyczących pracy osób niepełnosprawnych: dodatkowe dni urlopu, przerwy, liczba godzin pracy
  • niezbędne szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość zadzwonienia na infolinię i uzyskania informacji/pomocy dotyczącej zatrudnienia
Wymagania
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
  • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
  • zapał i chęci do pracy
  • ukierunkowanie na klienta
Obowiązki
  • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
  • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych
  • pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana wypełnij formularz aplikacyjny przez "APLIKUJ".

  • Lubin, Polska ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat

    ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025.Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. ...

  • Lubin, Polska W&K Industriemontage Sp. z o.o. Pełny etat

    Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością,...

  • Lubin, Polska W&K Industriemontage Pełny etat

    ASYSTENT /KA DZIAŁU HANDLOWEGOMiejsce pracy: Lubin (woj. dolnośląskie) Twoje zadania:Wspieranie działu w przygotowywaniu ofert handlowych oraz w realizacji zadań i projektów,Wsparcie przy generowaniu leadów sprzedażowych,Opieka nad systemem CRM (kontakty, szanse sprzedaży, zlecenia)Zarządzanie dokumentacją handlową (oferty, kontrakty,...