Wychowawca młodociany

5 godzin temu

Katowice, Silesia, Polska PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA DOM 1 Pełny etat
Opis stanowiska

W placówce opiekuńczo-wychowawczej DOM 1 poszukujemy doświadczonego wychowawcy młodocianego, który będzie odpowiedzialny za sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży. Zadaniem wychowawcy jest organizowanie pracy wychowawczej, współpraca z pedagogiem, psychologiem i pracownikiem socjalnym. Wychowawca będzie również odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji wychowanków, utrzymywanie stałego kontaktu ze szkołą, rodzicami, opiekunami prawnymi i placówkami współpracującymi.

Wymagania
- Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, albo na innym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie pedagogiki, psychologii, nauk o rodzinie lub resocjalizacji.
- Doświadczenie zawodowe w placówce opiekuńczo-wychowawczej.
- Wymagana umiejętność współpracy zespołowej.

Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowo-premiowy ze staw. miesZmianowoscinnaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat)