Inspektor Jakości

18 godzin temu

Nadarzyn pow pruszkowski, Polska Alstom Polska S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inspektora Jakości, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli poszczególnych części, montaży i gotowych produktów zgodnie z ustalonymi kryteriami.

Obowiązki
  • Przeprowadzanie kontroli poszczególnych części, montaży i gotowych produktów zgodnie z ustalonymi kryteriami.
  • Rejestrowanie wyników kontroli oraz konfiguracji.
  • Rejestrowanie i zarządzanie niezgodnościami dla produktów niezgodnych oraz kosztami braku jakości.
  • Kierowanie procesem rozwiązywania problemów.
  • Zapewnienie pełnego przestrzegania planu kontroli.
  • Ogólny nadzór nad procesami specjalnymi i aspektami bezpieczeństwa kolejowego.
  • Terminowe raportowanie zgodnie z wymaganiami.
  • Nadzór nad niezgodnościami w obszarze odpowiedzialności.
  • Współuczestnictwo w audycie wewnętrznym oraz zewnętrznym.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferta Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w nowym, rozwijającym się zespole.
  • Realna możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.
  • Zatrudnienie u lidera branży kolejowej.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Program rekomendacji pracowników.

Alstom Polska S.A. - lider branży kolejowej oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Poszukujemy doświadczonego Inspektora Jakości, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli poszczególnych części, montaży i gotowych produktów zgodnie z ustalonymi kryteriami.

  • Inspektor Jakości

    2 tygodni temu

    Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie, Polska Alstom Polska S.A. Pełny etat

    Inspektor JakościMiejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)Twój zakres obowiązkówPrzeprowadzanie kontroli poszczególnych części, montaży i gotowych produktów zgodnie z ustalonymi kryteriami.Rejestrowanie wyników kontroli oraz konfiguracjiRejestrowanie i zarządzanie niezgodnościami dla produktów niezgodnych oraz kosztami braku jakościKierowanie...

  • Pianowo (pow. kościański), wielkopolskie, PL SERWIS MAGIK SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    Monter instalacji chłodniczychMiejsce pracy: Pianowo (pow. kościański)Twój zakres obowiązkówmontaż i uruchomienie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych,wykonywanie pomocniczych robót instalacyjnych związanych z zawodem,przestrzeganie przepisów BHP,dbanie o powierzone dobra.Nasze wymaganiaumiejętność wykonywania instalacji freonowych,...

  • Wiskitki (pow. żyrardowski), mazowieckie, PL CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Kierowca kategoria CMiejsce pracy: Wiskitki (pow. żyrardowski)Twój zakres obowiązkówprzewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramemzaładunek i rozładunek towaru u klientaodbiór gotówki od klientówodpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentówNasze wymaganiaprawo jazdy kat. Cco najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat....