Analista Systemowy

1 dzień temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Analityka Systemowego

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Analityka Systemowego, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT w obszarze bankowości.

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT w obszarze bankowości
  • Tworzenie diagramów UML i BPMN
  • Praca z XML, SQL i innymi technologiami
  • Współpraca z zespołem w metodyce Scrum

Wymagania:

  • Min. 1-letnie doświadczenie w pracy jako analityk systemowy
  • Znajomość XML, SQL i innych technologii
  • Umiejętność tworzenia diagramów UML i BPMN

Co oferujemy:

  • Długofalową współpracę z doświadczonym zespołem
  • Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Centrum Doskonalenia
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Kursy języka angielskiego
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Pracę 100% zdalną

  • Analista Systemów

    Łódź, Łódź Voivodeship, Polska B2Bnetwork Pełny etat

    Opis stanowiskaPraca w B2Bnetwork obejmuje modernizację płatności, w tym budowę platformy płatniczej opartej na mikroserwisach i rozwiązaniach cloud readiness. Zespół SQUAD realizuje projekt, w ramach którego powstaje nowy Zespół (Mass Payment), odpowiedzialny za rozwój obsługi płatności masowych i przeniesienie funkcjonalności z obecnych...