Inżynier CMM

2 dni temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska sekurit Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera CMM, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie pomiarów za pomocą maszyny współrzędnościowej, przygotowanie programów pomiarowych oraz rozwój technologii skanowania 3D.

Obowiązki
  • Prowadzenie pomiarów za pomocą maszyny współrzędnościowej
  • Przygotowanie programów pomiarowych
  • Rozwój technologii skanowania 3D
  • Rozwój technik pomiarowych, produktów
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w obszarze pracy z maszynami współrzędnościowymi
  • Znajomość programów Polyworks, Metrolog
  • Znajomość języka angielskiego
Oferta pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę od samego początku zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z premiami motywacyjnymi
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy na koszt firmy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Sponsorowany pakiet ubezpieczenia na życie
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Obiady pracownicze (300 zł dofinansowania pracodawcy)
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania
Informacje dodatkowe

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Zajmujemy się produkcją enkapsulowanych szyb wykorzystywanych jako komponenty do produkcji szyberdachów, a także modułów szyb tylnych. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia.