Drukarz offsetowy

1 dzień temu

Piła, Polska Colours Factory Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Drukarz offsetowy

W Colours Factory Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego drukarza offsetowego, który będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn drukujących, prowadzenie kontroli jakości oraz konserwację urządzeń.

Obowiązki:
  • Obsługa offsetowych maszyn drukujących, w tym nadzór nad procesem druku, przezbrajanie maszyny i ustawianie parametrów produkcji.
  • Prowadzenie stałej kontroli jakości wykonywanej pracy.
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem materiałów i surowców do produkcji.
  • Zgłaszanie do przełożonych wszelkich niezgodności dotyczących wykonywanych wyrobów oraz awarii maszyn i urządzeń.
  • Konserwacja maszyn drukujących.
  • Praca zgodnie z procedurami i ustalonym harmonogramem produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane poligraficzne.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane na maszynach arkuszowych.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Praktyczna znajomość druku offsetowego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie, dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności analityczne, otwartość na wdrażanie rozwiązań usprawniających organizację pracy.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Mozliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych.
  • Szkolenia językowe - platforma e-learning do nauki języków obcych.
  • Mozliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Duża samodzielność działania, mozliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Przyjazna atmosfera pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.
  • Dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.

  • Drukarz offsetowy

    2 tygodni temu

    Piła, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska Colours Factory Sp. z o.o. Pełny etat

    Drukarz offsetowyMiejsce pracy: PiłaTwój zakres obowiązkówobsługa offsetowych maszyn drukujących: nadzór nad procesem druku, przezbrajanie maszyny i ustawianie parametrów produkcji,prowadzenie stałej kontroli jakości wykonywanej pracy,nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem materiałów i surowców do produkcji,zgłaszanie do przełożonych...

  • Pomocnik drukarza

    Pomocnik drukarzaMiejsce pracy: PiłaTwój zakres obowiązkówprzygotowanie maszyny do druku zgodnie z przygotowanym planem produkcji, m.in. dobór odpowiedniego papieru do zlecenia, włożenie płyt offsetowych, kontrola i uzupełnienie poziomu farby,kontrola i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych (tzn. surowca oraz farby) w trakcie druku,ścisła...

  • Piła, Polska Colours Factory Sp. z o.o. Pełny etat

    Pomocnik drukarzaW Colours Factory Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn drukarskich w naszym zakładzie produkcyjnym.ObowiązkiPrzygotowanie maszyny do druku zgodnie z przygotowanym planem produkcji, w tym dobór odpowiedniego papieru do zlecenia, włożenie płyt offsetowych, kontrola i...