Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

1 dzień temu

Płock, Polska Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące SMS w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce Pełny etat
Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym SMS w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Poszukujemy doświadczonego fizjoterapeuty, który będzie odpowiedzialny za opiekę fizjoterapeutyczną nad uczniami szkoły mistrzostwa sportowego dyscyplina piłka ręczna.

Twoje obowiązki
  • Opieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły mistrzostwa sportowego dyscyplina piłka ręczna
Nasze wymagania
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy z młodzieżą
To oferujemy
  • Pomoc w rozwoju zawodowym - współfinansowanie szkoleń specjalistycznych, staży, itp.
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt fizjoterapeutyczny)

  • Płock, mazowieckie, mazowieckie, Polska Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące SMS w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce Pełny etat

    Fizjoterapeuta / FizjoterapeutkaMiejsce pracy: PłockTwój zakres obowiązkówOpieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły mistrzostwa sportowego dyscyplina piłka ręcznaNasze wymaganiaprawo wykonywania zawodu fizjoterapeutydyspozycyjnośćumiejętność pracy z młodzieżą

    Fizjoterapeuta / FizjoterapeutkaMiejsce pracy: PłockTwój zakres obowiązkówOpieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły mistrzostwa sportowego dyscyplina piłka ręcznaNasze wymaganiaprawo wykonywania zawodu fizjoterapeutydyspozycyjnośćumiejętność pracy z młodzieżąTo oferujemypomoc w rozwoju zawodowym - współfinansowanie szkoleń...

  • Płock, Mazovia, Polska Żłobek Miejski nr 2 w Płocku Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego fizjoterapeuty, który będzie odpowiedzialny za tworzenie indywidualnych programów terapeutycznych oraz prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych dla dzieci.WymaganiaWyższe wykształcenie, kierunek fizjoterapiaDoświadczenie w pracy z dziećmiUmiejętność tworzenia programów terapeutycznychWspółpraca z...