Inżynier elektryk

1 dzień temu

Pruszcz Gdański, Polska AIC S.A. Pełny etat
Poszukujemy doświadczonego inżyniera elektryka

AIC S.A. poszukuje doświadczonego inżyniera elektryka, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie nowych technologii w dziedzinie elektrotechniki. Współpracujesz z zespołem inżynierów, aby opracować i wdrożyć nowe rozwiązania w dziedzinie projektowania wiązek elektrycznych.

Twoje obowiązki
  • Projektowanie i wdrażanie nowych technologii w dziedzinie elektrotechniki
  • Współpraca z zespołem inżynierów w celu opracowania i wdrożenia nowych rozwiązań
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki lub pokrewne
  • Doświadczenie w dziedzinie projektowania wiązek elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z klientami
Co oferujemy
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Dedykowany opiekun, który będzie Cię wspierał we wdrożeniu w obowiązki i organizację
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie elektronicznym dostosowanym do potrzeb stanowiska
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatny parking pod samą firmą
  • Stołówka do dyspozycji pracownika
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code'u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Pruszcz Gdański, pomorskie, pomorskie, Polska AIC S.A. Pełny etat

    Młodszy inżynier elektrykMiejsce pracy: Pruszcz GdańskiTwój zakres obowiązkówProjektowanie wiązek elektrycznychUczestnictwo w budowie prototypów oraz testach projektowanych urządzeń, przygotowywanie raportów z przeprowadzonych pracWprowadzanie zmian w dokumentacji wiązek w zgodności z potrzebami naszych Klientów oraz możliwościami...