Ochroniarz

2 dni temu

Sady Dolne, Województwo dolnośląskie, Polska TIME SECURITY Sp. z o.o. Pełny etat

W chwili obecnej poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Strażnika Pracownika Ochrony w regionie SADY DOLNE (dolnośląskie).

Opis Stanowiska

Stanowisko to wymaga od kandydata doświadczenia w dziedzinie ochrony mienia oraz umiejętności w zakresie zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Obowiązki

  • Ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem
  • Regularne dokonywanie obchodów, także w godzinach nocnych
  • Prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie
  • Służba w zakresie 12 godzin

Wymagania

  • Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
  • Płna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych
  • Niekaralność - warunek niezbędny
  • Rzetelność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Gwarancję zatrudnienia w oparciu o umowę
  • Mozliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (także w oparciu o finansowanie kursów i szkoleń)
  • Dobrą, przyjazną atmosferę w zespole
  • Pelne umundurowanie
  • Merytoryczne i praktyczne wsparcie kierownika
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku, pod numerem 535-505-149 lub 535-453-076 (od 9:00 do 14:00)

  • Ochroniarz

    2 dni temu

    Sady, Opole Voivodeship, Polska Securitas Polska Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego ochroniarza, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników.WymaganiaPunktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,Niekaralność,Pozytywne nastawienie,Dobra sprawność fizyczna (12h zmiany, praca stojąco-chodząca)OfertaZatrudnienie na umowę o...

    2 dni temu

    Łomianki Dolne, Mazovia, Polska "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Pełny etat

    Poszukujemy Agentów OchronyW związku z dynamicznym rozwojem firmy "Ochrona Juwentus" sp. z o.o." poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Agentów Ochrony. Lokalizacja: Jabłonna. Obiekt: Osiedle. Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności - w ramach aktywizacji zawodowej.Zakres obowiązków:Ochrona fizyczna...