brukarz

2 dni temu

Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy:

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego brukarza na stanowisko w Bielsku Podlaskim.

Obowiązki:

Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników oraz wykonywanie innych zleconych przez pracodawcę zadań.

Wymagania:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • wymagany co najmniej rok doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: 1 rok

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Budowniczy brukarz

    4 godzin temu

    Oferta pracy:Numer oferty: StPr/24/0416Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego budowniczego, który będzie odpowiedzialny za układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników oraz wykonywanie innych zleconych prac.Wymagania:Do pracy na tym stanowisku niezbędne jest:Wykształcenie podstawowe lub wyższeCo najmniej rok doświadczenia w...