Mistrz Produkcji

24 godzin temu

Gliwice, Silesia, Polska Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Pełny etat
Stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Mistrza Produkcji, który będzie odpowiedzialny za planowanie i nadzorowanie procesów technologicznych w naszej firmie. Zadaniem Mistrza Produkcji jest zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji, z zachowaniem reżimów technologicznych.

Obowiązki:
  • Planowanie operatywne procesów technologicznych;
  • Nadzorowanie realizacji procesów produkcji;
  • Sterowanie prawidłowym przebiegiem procesu produkcji z zachowaniem reżimów technologicznych;
  • Opracowanie danych wejściowych z terminami realizacji poszczególnych przebiegów przewodników technologicznych do planu produkcji;
  • Planowanie ścieżki przepływu prefabrykatu;
  • Przygotowanie i kompletację dokumentów i materiałów;
  • Analizowanie możliwości produkcyjnych oraz identyfikację zagrożeń;
  • Opracowywanie i bieżącą aktualizację harmonogramów wykonywania zadań procesów technologicznych;
  • Wsparcie techniczne dotyczące wyjaśniania nieprawidłowości powstających podczas realizacji zadań procesów obróbki oraz montażu końcowego;
  • Przygotowanie, sporządzenie dokumentów dotyczących wykorzystania zdolności produkcyjnych oraz terminów realizacji zadań i podejmowania działań zmierzających do ich dotrzymania.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle ciężkim;
  • Umiejętność zarządzania operacyjnego oraz pracy w zespole;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętność współpracy;
  • Znajomość zagadnień i procesów planowania i organizacji produkcji;
  • Skuteczność w zarządzaniu zespołem, głównie w zakresie motywacji i egzekwowania obowiązków;
  • Znajomość metodologii optymalizacji produkcji;
  • Nastawienie na realizację celów, determinacja w działaniu, obowiązkowość, solidność, umiejętność dostosowania sposobu działania, elastyczność, dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • Znajomość pakietu MS Office i MS Project, ERP;
  • Znajomość procesu montażu i obróbki ubytkowej.
Oferujemy:
  • Mozliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • Dofinasowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • Adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych;
  • Karty Medicover Sport;
  • Pracownicze plany kapitałowe;
  • Mozliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • Wypoczynku urlopowego;
    • Dofinasowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • Imprez kulturalno-oświatowych;
    • W trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.

  • Mistrz Produkcji

    2 dni temu

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Mistrza Produkcji, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie procesami produkcyjnymi w naszej firmie. Współpracujesz z zespołem, aby zapewnić wysoką jakość produktów i efektywność procesów.ObowiązkiPlanowanie i zarządzanie procesami produkcyjnymi;Nadzorowanie realizacji procesów...

  • Gliwice, Silesia, Polska Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. Pełny etat

    Stanowisko Mistrza Gospodarki CieplnejOpis stanowiskaWsparcie kierownika oddziału cieplno-energetycznego w realizacji zadań i funkcji oddziałuNadzorowanie prawidłowej realizacji funkcji i zadań oddziału cieplno-energetycznego, w tym produkcji i dystrybucji ciepła, dystrybucji i rozdziału gazów, przesyłu i dystrybucji wody pitnej i przemysłowej,...

  • Mistrz Gospodarki Cieplno

    2 miesięcy temu

    Gliwice, Polska Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. Pełny etat

    Mistrz Gospodarki Cieplno - EnergetycznejTwój zakres obowiązków Wsparcie Kierownika Oddziału Cieplno- Energetycznego Nadzorowanie prawidłowej realizacji funkcji i zadań Oddziału Cieplno-Energetycznego:, produkcji i dystrybucji ciepła, dystrybucji i rozdziału gazów, przesyłu...