Mistrz mechanik

4 godzin temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat
Miejsce pracy

Praca w Toruniu, ul. Polna 17

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 1 etat, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Twoje zadania
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Organizacja pracy warsztatu
  • Kontrola jakości wykonywanych napraw
  • Prowadzenie rejestru czasu pracy pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji napraw oraz obrotu magazynu
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności samochodowej
  • Kwalifikacje Mistrza w zawodzie
  • Umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Prawo jazdy kat. C
Co oferujemy
  • Wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • Atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • Możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • Karta rabatowa Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • Możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych

  • Mistrz mechanik

    2 dni temu

    Opis stanowiskaStanowisko pracy Mistrza mechanika w Poczcie Polskiej Spółce Akcyjnej oferuje możliwość pracy w zespole z doświadczonymi mechanikami. Zadaniem Mistrza mechanika jest kierowanie zespołem pracowników, organizacja pracy warsztatu, kontrola jakości wykonywanych napraw oraz prowadzenie rejestru czasu pracy...