Dyrektor szkoły

1 dzień temu

Dąbrowa Górnicza, Silesia, Polska SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Pełny etat
Opis stanowiska

Stanowisko pracy obejmuje przewóz dzieci z i do szkoły przed i po zakończonych zajęciach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać wysoką kulturę osobistą, dobra organizację pracy, doświadczenie, kreatywność, cierpliwość, zamiłowanie do pracy z dziećmi, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Wymagania
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie
  • Kreatywność
  • Cierpliwość
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę w zastępstwie
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Jedna zmiana
Wykształcenie

Średnie ogólnokształcące

  • Dąbrowa Górnicza, Silesia, Polska SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Pełny etat

    Opis StanowiskaPrzewóz dzieci z i do szkoły przed i po zakończonych zajęciach jest kluczowym zadaniem w naszym specjalistycznym ośrodku. Wymagamy od kandydatów wysokiej kultury osobistej, dobrej organizacji pracy, doświadczenia, kreatywności, cierpliwości i zamiłowania do pracy z dziećmi. Dodatkowo, odpowiedzialność i zaangażowanie są...

  • Dabrowa Górnicza, Polska Early Stage Pełny etat

    Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów, współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki, aktywny udział w życiu...