Programista.NET

2 dni temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji i systemów w oparciu o platformę.NET.

Stanowisko to skierowane jest do kandydatów z minimum 3-letnim doświadczeniem w dziedzinie rozwoju oprogramowania.NET.

Oczekujemy, że kandydat posiada doświadczenie w implementacji złożonych rozwiązań informatycznych, a także znajomość technologii takich jak.NET Core,.Net 6,.Net 8, SQL, Docker i Kubernetes.

Współpracujemy w zwinny model wytwarzania oprogramowania, dlatego oczekujemy, że kandydat potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem pracy oraz komunikować się z zespołem.

W ramach tej oferty będziesz mógł pracować nad projektem dotyczącym aplikacji mobilnej do płatności zbliżeniowej, tworzyć i modyfikować oprogramowanie w.NET, a także wdrażać nowe funkcjonalności i utrzymywać istniejące.

Współpracujemy z zespołem składającym się z 5.Net Developerów, Android i iOS Developerów, 2 Testerów, Managera i Tech Leadu.

Praca hybrydowa, 2 x w miesiącu z biura w Warszawie lub w Łodzi.

Stawka do 120 zł/h przy B2B.

Co oferujemy

Długofalową współpracę z różnorodnymi projektami, możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence, dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy, kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT, kafeteryjny system benefitów - Motivizer, prywatną opiekę medyczną - Luxmed, możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.