Hydraulik (Austria)

13 godzin temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Pracownicy Silverhand oferują zatrudnienie na warunkach austriackich, z austriacką umową o pracę. Wynagrodzenie to 2790 EUR brutto miesiąc, plus około 750 euro dodatków miesięcznie. Koszt zakwaterowania ponosi pracownik. Proces rekrutacji jest szybki, formalności mogą być załatwione nawet w 2 dniach. Pracownicy Silverhand oferują pełne świadczenia socjalne, składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez pracodawcę. Możliwość pracy w nadgodzinach, jeśli opcja ta jest dostępna. Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy. Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia. Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny. Respektowane prawo do urlopu. Nasze usługi są bezpłatne, m.in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji.

Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • Montaż, konserwacja systemów ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i urządzeń sanitarnych.
Wymagania

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na w/w stanowisku.

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.