Magazynier - Wydawca

1 dzień temu

Sękocin Nowy k Janki Raszyn Warszawa, Polska BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Magazyniera-Wydawcy do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w Sękocinie Nowym.

Oczekiwania
  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru zgodnie ze specyfikacja magazynową
  • Wykonanie prac głównie odbywa się w zewnętrznej części magazynowej
  • Zabezpieczenie wyrobu gotowego na regale
  • Prawidłowe wypełnianie i sprawdzenie poprawności etykiet oraz opakowań wyrobu gotowego
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z działem transportu
  • Wykonanie prac ogólnych
Wymagania
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dobra energia, chęci do pracy i przyłączenia się do naszego Zespołu
Nasze Oferty
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Grupie biznesowej o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. pakiet medyczny, dofinansowane przez Pracodawcę ubezpieczenie grupowe, karty lunchowe, zniżki pracownicze)

  • Magazynier - Wydawca

    2 miesięcy temu

    Sękocin Nowy, k., Janki, Raszyn, Warszawa, Polska BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. Pełny etat

    Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań. Satysfakcja naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważna. To dla nich tworzymy miejsce, w którym:   dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,  pracownikom się przewodzi a nie nimi...