Dyspozytor / Dyspozytorka - Operator Ciepłowniczy

1 dzień temu

SkarżyskoKamienna, Polska Celsium Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko Dyspozytora / Dyspozytorki w Celsium Sp. z o.o.

Poszukujemy doświadczonego Dyspozytora / Dyspozytorki, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad ciągłym wytwarzaniem ciepła w źródłach ciepła eksploatowanych przez naszą spółkę. Współpracujesz z naszym zespołem w celu zapewnienia maksymalnej sprawności wytwarzania ciepła.

Twoje obowiązki
  • Nadzór nad ciągłym wytwarzaniem ciepła w źródłach ciepła.
  • Prowadzenie ciągłej kontroli sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych.
  • Nadzór nad układami kogeneracyjnymi eksploatowanymi przez naszą spółkę.
  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń od odbiorców o nieprawidłowości pracy sieci i węzłów.
  • Zarządzanie całodobowo pracą Pogotowia Ciepłowniczego.
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno – ruchowej urządzeń do wytwarzania i dystrybucji energii cieplnej.
  • Tworzenie corocznych wykresów uporządkowanych mocy z jaką pracowały systemy ciepłownicze.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z energetyką (ciepłownicze, elektroenergetyczne itp.).
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym.
  • Inicjatywa w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność.
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, mile widziana znajomość programu Audytor SCW.
Benefity
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Szkolenia i programy rozwojowe.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Dyspozytor / Dyspozytorka

    2 tygodni temu

    Skarzysko-Kamienna, Polska Celsium Sp. z o.o. Pełny etat

    Dyspozytor / Dyspozytorka Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna Twój zakres obowiązków Nadzór nad ciągłym wytwarzaniem ciepła w źródłach ciepła, eksploatowanych przez Spółkę, z maksymalną możliwą do osiągnięcia sprawnością. Prowadzenie ciągłej kontroli sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych. Nadzór nad układami kogeneracyjnymi...

    Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, świętokrzyskie, Polska Celsium Sp. z o.o. Pełny etat

    Dyspozytor / DyspozytorkaMiejsce pracy: Skarżysko-KamiennaTwój zakres obowiązkówNadzór nad ciągłym wytwarzaniem ciepła w źródłach ciepła, eksploatowanych przez Spółkę, z maksymalną możliwą do osiągnięcia sprawnością.Prowadzenie ciągłej kontroli sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych.Nadzór nad układami kogeneracyjnymi...