Programista PLC

2 dni temu

Opole, Polska KBA Automatic Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty PLC, który będzie odpowiedzialny za programowanie sterowników PLC, testowanie i implementację oprogramowania, wdrażanie projektów w przemyśle z użyciem najnowszych technologii oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania
  • Techniczny sposób myślenia
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferta
  • Różnorodność projektów: pracujemy z największymi firmami z całego świata, głównie w branży logistycznej i chemii budowlanej.
  • Pełne wsparcie podczas delegacji: zajmiemy się organizacją podróży, zapewnimy komfortowe zakwaterowanie i wsparcie biura.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: w tym premie projektowe.
  • Narzędzia pracy: najwyższej klasy sprzęt, abyś mógł realizować swoje zadania efektywnie.
  • Rozwój: oferujemy wewnętrzne szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazna atmosfera: jesteśmy zgranym, wspierającym się zespołem.
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie do karty Multisport, integracje zespołowe, pyszna kawa i świeże owoce w biurze - nie tylko w czwartki.
Co oferujemy

Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebujesz, aby zostać świetnym programistą – zaczynając od trzymiesięcznego programu wdrożenia pod okiem doświadczonego mentora.

Brak dress code'u: pracujemy w luźnej atmosferze.

  • Programista PLC

    2 tygodni temu

    Technologiczna 2a, Opole, Polska KBA Automatic Pełny etat

    🚀 Programista PLC (junior/mid) – Dołącz do nas!O nas: Jesteśmy zgranym zespołem inżynierów i projektantów – mieszanką doświadczenia, kreatywności i pasji. Od ponad 13 lat tworzymy zaawansowane rozwiązania w świecie automatyki, współpracując z kluczowymi graczami w branżach: logistyki, materiałów budowlanych, motoryzacji, petrochemii,...

  • Opole, Polska KBA AUTOMATIC Pełny etat

    Programista / Programistka PLC Miejsce pracy: Opole Twój zakres obowiązków programowanie sterowników PLC, testowanie i implementacja oprogramowania, wdrażanie projektów w przemyśle z użyciem najnowszych technologii, tworzenie dokumentacji technicznej. Nasze wymagania techniczny sposób myślenia, umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole,...