Kucharz Pizzy

2 dni temu

BielskoBiała, Polska DP Polska S.A. Pełny etat
Pizza Maker

Poszukujemy doświadczonego kucharza, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie pysznych pizzy dla naszych klientów.

Twoje obowiązki
  • Przygotowywanie posiłków dla klientów restauracji
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości produktów
  • Praca w zespole, współpraca z innymi pracownikami
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy kuchennego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w szybkim tempie
To oferujemy
  • Stawki od 28,10zł brutto/h
  • Pracy dostępnej od zaraz
  • Elastycznego grafiku
  • Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy
  • 50% zniżki na nasze produkty
  • Możliwości korzystania z programu poleceń pracowniczych
  • Posiłku pracowniczego
  • Terminowego wynagrodzenia
  • Udziału w eventach integracyjnych
  • W przypadku chęci rozwoju możliwości awansu na stanowiska kierownicze
  • Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
  • Stałej współpracy z doświadczonym zespołem pracowników Biura, Kierowników Restauracji oraz Kierowników Regionalnych, na których można polegać
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

  • Kucharz Pizzy

    2 dni temu

    Bielsko-Biala, Polska DP Polska S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Kucharz PizzyPracownik w naszej restauracji w Bielsku-Białej szukamy dołączenia do swojego zespołu. Oczekujemy od kandydatów gotowości do pracy w szybkim tempie, zaangażowania i pozytywnego nastawienia.Twoje obowiązki:Przygotowywanie potraw dla klientów restauracjiPraca w zespole, współpraca z innymi pracownikamiUtrzymanie czystości i...