Doradca transportu miejskiego

3 godzin temu

Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0480

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierowcy autobusu, który będzie odpowiedzialny za bezpieczne i efektywne przewóz pasażerów w mieście Białystok.

Wymagania
  • Prawo jazdy kat. D
  • Doświadczenie w prowadzeniu autobusów miejskich
  • Umiejętność pracy w zespole
Warunki pracy

Miejsce pracy: BOHATERÓW MONTE CASSINO 8, 15-873 Białystok

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis StanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego doradcy transportowego, który będzie odpowiedzialny za przewóz towarów na terenie województwa podlaskiego.Obowiązki:Przewóz towarów na terenie województwa podlaskiegoPraca od poniedziałku do piątkuDbanie o odpowiedni obieg dokumentów związanych z transportemDbanie o powierzony...

  • Białystok, Polska NORDENLINK Pełny etat

    Praca kierowcy ciężarówkiW NORDENLINK szukamy doświadczonego kierowcy ciężarówki, który będzie odpowiedzialny za przewóz samochodów ciężarowych z Estonii do Polski bez ładunku.WymaganiaDoświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowychUmiejętność prowadzenia pojazdów z Estonii do PolskiBenefityDofinansowanie dojazdów do pracyO...