Opiekun Rodzinny

2 dni temu

Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LUBINIE Pełny etat
Rodzina Zastępcza - Współpracownik

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lubinie poszukujemy osoby, która będzie mogła zapewnić dziecku zaspokojenie potrzeb emocjonalnych, bytowych, zdrowotnych, edukacyjnych i kulturalno-rekreacyjnych.

Obowiązki:
  • Zapewnienie dziecku zaspokojenia potrzeb emocjonalnych, bytowych, zdrowotnych, edukacyjnych i kulturalno-rekreacyjnych.
  • Przygotowanie dziecka do godnego, samodzielnego i odpowiedzialnego życia.
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie bliskich, osobistych i społecznie akceptowanych kontaktów z rodziną i rówieśnikami.
  • Zapewnienie dziecku całodobowej opieki i wychowania.
Wymagania:
  • Pełnienie funkcji rodziny zastępczej/rodzinnego domu dziecka może być powierzone osobom, które dają rękojmię należytego sprawowania pieczy zastępczej.
  • Nie mogą być pozbawione władzy rodzicielskiej, oraz władza rodzicielska nie może być im ograniczona ani zawieszona.
  • Wypełniają obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do nich wynika z tytułu egzekucyjnego.
  • Nie mogą być ograniczone w zdolności do czynności prawnych.
  • Są zdolne do sprawowania właściwej opieki nad dzieckiem.
Warunki Pracy:
  • Okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę wynosi co najmniej 5 lat.
  • Pełnienie funkcji rodziny zastępczej niezawodowej lub zawodowej oraz prowadzenie rodzinnego domu dziecka może być powierzone osobom, które nie były skazane prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo.

Jeśli interesuje Cię ta oferta pracy, prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego do naszego biura.

  • Rodzina zastępcza

    2 dni temu

    Rodzina zastępcza - opiekunW powiatowym centrum pomocy rodzinie w Lubinie poszukujemy osoby, która będzie mogła zapewnić dziecku zaspokojenie potrzeb emocjonalnych, bytowych, zdrowotnych, edukacyjnych i kulturalno-rekreacyjnych.WymaganiaOsoba, która daje rękojmię należytego sprawowania pieczy zastępczej;Osoba, która nie jest i nie była pozbawiona...