Serwisant mechanik

2 dni temu

Zabrze, Silesia, Polska MARANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Serwisanta mechanika, który będzie odpowiedzialny za kompleksową naprawę maszyn w zakresie pneumatyki, elektryki i automatyki. Współpracujesz z zespołem w celu diagnozowania usterek maszyn, w tym wykonywania pomiareń nieelektrycznych (drgania, termowizja, akustyczne). Bieżąca naprawa i modernizacja infrastruktury, instalacji, wykonywanie przeglądów instalacji.

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka, elektronika, chłodnictwo lub pokrewne)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy w zespole, kultura i dyscyplina osobista, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Jedna zmiana

  • Serwisant mechanik

    14 godzin temu

    Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Serwisanta mechanika, który będzie odpowiedzialny za kompleksową naprawę maszyn w zakresie pneumatyki, elektryki i automatyki. Współpracujesz z naszym zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług serwisowych dla naszych klientów. Wymagania:Wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka,...