Operator wytłaczarki jednokanałowej

2 dni temu

Częstochowa, Silesia, Polska Dospel Sp z o.o. Pełny etat

Stanowisko: Operator wytłaczarki jednokanałowej

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego operatora wytłaczarki jednokanałowej do pracy w naszym zespole. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

Obowiązki:

  • Uruchamianie i wyłączanie maszyny wytłaczarkowej
  • Kontrolowanie procesu technologicznego i korekty drobne
  • Bieżące kontrolowanie właściwego funkcjonowania maszyny
  • Kontrola jakości produktu
  • Konserwacja i drobne naprawy maszyny
  • Przezbrajanie do bieżących potrzeb
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy dwu/trzy-zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Częstochowa, Polska Dospel Sp z o.o. Pełny etat

    Operator wytłaczarki jednokanałowejTwój zakres obowiązków Uruchamianie/wyłączanie maszyny Kontrolowanie procesu technologicznego- drobne korekty Bieżące kontrolowanie właściwego funkcjonowania maszyny Kontrola...