Praktykant rekrutacji

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. rekrutacji, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie procesów rekrutacyjnych w naszym dziale rekrutacji. Celem tej roli jest znalezienie najlepszych kandydatów na stanowiska pracy w naszej firmie.

Obowiązki
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym:
    • Wsparcie w prowadzonych przez zespół procesach rekrutacyjnych
    • Obsługa systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów
    • Wstępna selekcja aplikacji; dobór odpowiednich kandydatów ze względu na wymagania i specyfikę stanowisk pracy
    • Redagowanie ogłoszeń i publikowanie ofert pracy
    • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, umawianie spotkań
Wymagania
  • Dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo (w godzinach między 7:00 a 18:00)
  • Gotowość do odbycia bezpłatnej praktyki zawodowej
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką HR
Oferujemy
  • Bezpłatne praktyki w systemie zdalnym/hybrydowym
  • Możliwość pracy między 7:00 a 18:00
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
  • Referencje po zakończeniu praktyk
  • Szkolenia z zakresu pozyskiwania pracowników
  • Wsparcie opiekuna praktyk
  • Komputer i telefon służbowy