Operator żurawia wieżowego

2 dni temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Operator żurawia wieżowego

Numer oferty: StPr/24/2292

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego operatora żurawia wieżowego do pracy w naszym zespole.

Obowiązki
  • Obsługa żurawia wieżowego w sposób bezpieczny i efektywny
  • Wykonywanie zadań związanych z obsługą żurawia wieżowego
Wymagania
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie, ale nie jest wymagane
Miejsce pracy

Al. Solidarności, Kielce

Umowa

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty

CV

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Magazynier-operator

    2 dni temu

    Kielce, Świętokrzyski, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Stanowisko: Magazynier-operatorPoszukujemy doświadczonego Magazyniera-operatora do pracy w stabilnej organizacji. Jeśli szukasz pracy w magazynie i chcesz pracować w zespole, jesteśmy dla Ciebie.Oferujemy:Umowę o pracęPracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 12:00-20:00Wynagrodzenie około 5000zł brutto, w tym comiesięczne premie...

  • OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO

    3 miesięcy temu

    Kielce, świętokrzyskie, Polska CORLEONIS SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    - Obsługa żurawia wieżowegoInne wymaganiaWymagane uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego. Mile widziane doświadczenie w zawodzie ale nie jest wymagane, pracodawca oferuje szkolenie. Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczyWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe

    Kielce, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1723Obowiązki:- Obsługa żurawia wieżowegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Wymagane uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego. Mile widziane doświadczenie w zawodzie ale nie jest wymagane, pracodawca oferuje szkolenie. Miejsce pracy: Al. Solidarności, 25-323 Kielce,...

    6 dni temu

    Kielce, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Szukasz pracy na stanowisku Magazyniera? Zależy Ci na zatrudnieniu w stabilnej organizacji? Zgłoś się do nas!Dla naszego klienta, największego producenta stali w Polsce - jednocześnie będącego największym jej eksporterem poszukujemy Magazyniera-operatora.Dołącz do nas i ciesz się dobrym wynagrodzeniem i wolnymi weekendami!oferujemyUmowę o...