Elektryk pomocnik

2 dni temu

Nowe Miasto Lubawskie, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Elektryk pomocnik

Numer oferty: StPr/24/1061

Opis stanowiska

Wykonujemy prace związane z podłączeniem układów elektrycznych.

Wymagania
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
Uwagi

Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv (do uzgodnienia z pracodawcą). Godziny pracy: 8.00-16.00. Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny (z możliwością dłuższej współpracy). Miejsce wykonywania pracy: Województwo warmińsko-mazurskie. Możliwa praca w delegacji. Zakwaterowanie po stronie pracodawcy.

Miejsce pracy: Sosnowa 32, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

  • Elektryk pomocnik

    2 dni temu

    Nowe Miasto Lubawskie, woj. warmińsko-mazurskie, Polska DOMINIK PETER PETER-SKY Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka do pracy w naszym zespole w województwie warmińsko-mazurskim. WymaganiaMile widziane uprawnienia SEP do 1 kv. Warunki pracyPraca w godzinach 8.00-16.00. UmowaUmowa na okres próbny z możliwością dłuższej współpracy. OfertaZakwaterowanie po stronie pracodawcy. Możliwa praca w delegacji. Informacje...