Operator wtryskarek

4 godzin temu

Dąbrowa Górnicza, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat
Stanowisko operatora wtryskarek

Poszukujemy doświadczonego operatora wtryskarek do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem pracy.

Oferujemy
  • Stawkę w przedziale 26,36 - 27,25 zł/h brutto
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u klienta
  • Bon żywieniowy w wysokości do 190 zł
  • Dofinansowany dojazd do pracy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Szybki proces rekrutacyjny
  • Opiekę konsultanta na terenie zakładu
  • Pakiet benefitów Randstad Plus
Zadania
  • Obsługa maszyny/wtryskarki
  • Wypełnianie dokumentacji papierowej
  • Odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu
Oczekiwania
  • Sumienność w wykonywaniu pracy
  • Odpowiedzialność w podejściu do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Operator wtryskarek

    2 dni temu

    Stanowisko: Operator wtryskarekPoszukujemy doświadczonego operatora wtryskarek do pracy w naszym zakładzie. Jeśli masz umiejętności i chcesz pracować w zespole Randstad Polska, to oto oferta dla Ciebie.Oferujemy:Stawkę w przedziale 26,36 - 27,25 zł/h bruttoUmowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u klientaBon żywieniowy w...