Montażowiec Lotniczy

22 godzin temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

Praca w zespole ponad 6 000 pracowników

Pracujemy w zespole ponad 6 000 pracowników w Polsce, tworząc precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Twój zakres obowiązków

  • montaż modułów i przekładni lotniczych
  • weryfikacja części przed montażem
  • wykonywanie operacji zgodnie z zatwierdzoną technologią przy najwyższej dbałości o politykę FOD
  • pakowanie przekładni oraz dostarczanie ich do placówki wysyłki
  • przygotowanie tzw. kompletacji

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w montażu komponentów lotniczych
  • umiejętność posługiwania się ręcznymi narzędziami oraz oprzyrządowaniem pomiarowym
  • znajomość zasad i polityki FOD

To oferujemy:

  • stabilną i długoterminową współpracę
  • premię kwartalną
  • bezpieczeństwo
  • PPE
  • elastyczne podejście do pracy
  • bycie fair
  • ciągłe doskonalenie

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego montażowca, który będzie odpowiedzialny za montaż modułów i przekładni lotniczych. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za weryfikację części przed montażem, wykonywanie operacji zgodnie z zatwierdzoną technologią oraz pakowanie przekładni i dostarczanie ich do placówki...

    Opis stanowiskaPracownik w naszej firmie Raytheon Technologies ma szansę dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce. Nasza firma jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych.Twój zakres obowiązkówmontaż modułów i przekładni lotniczychweryfikacja części przed montażemwykonywanie operacji zgodnie...

    Opis stanowiskaPracownik w naszej firmie Raytheon Technologies będzie odpowiedzialny za montaż modułów i przekładni lotniczych. Będzie również weryfikował części przed montażem i wykonywał operacje zgodnie z zatwierdzoną technologią.WymaganiaWysoko rozwinięte zdolności manualneZnajomość rysunku technicznegoDoświadczenie w montażu...