Sterylizator

1 dzień temu

Kraków, Lesser Poland CitoNet Kraków Sp. z o.o. Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego operatora procesu sterylizacji, który będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg procesu sterylizacji w naszej nowoczesnej sterylizatorni.

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie materiału medycznego
  • mycie z dezynfekcją
  • przygotowanie zestawu
  • kompletowanie
  • konfekcjonowanie
  • zapakowanie i oznakowanie
  • sterylizacja
  • wydanie materiału

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • silna motywacja do pracy

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie
  • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • tytuł technika sterylizacji
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dwuzmianowy system czasu pracy (12-godzinny, od poniedziałku do niedzieli)
  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne, dostęp do karty sportowej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej sterylizatorni
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Kraków, Lesser Poland LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca w LUX MED Sp. z o.o.Poszukujemy doświadczonego Technika Sterylizacji Medycznej do pracy w naszym Centrum Stomatologicznym w Krakowie.OczekiwaniaWykształcenie kierunkowe - ukończona szkoła policealna w zakresie technik sterylizacji medycznej;Preferowane roczne doświadczenie zawodowe;Umiejętność obsługi autoklawów, sterylizatorów do końcówek...

  • Kraków, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca w Centrum Stomatologicznym LUX MED w Krakowie przy ul. Kamiennej 21.My zadbamy o:Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej...