Dyrektor Salonu

2 dni temu

KędzierzynKoźle, Opole Voivodeship, Polska Lpp Spółka Akcyjna Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierownika, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie salonem LPP. Osoba ta będzie odpowiadać za wyniki sprzedaży, realizację celów KPI oraz dbanie o funkcjonowanie operacyjne salonu.

Obowiązki
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży i innych KPI
  • Budowanie i motywowanie zespołu
  • Miła i profesjonalna obsługa klienta
Wymagania
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Lubienie mody i dobra znajomość produktu
  • Potrzeba motywowania innych i osiągania wyznaczonego celu
  • Elastyczność i dynamiczność w działaniu
  • Komunikacja w języku angielskim
  • Wyższe wykształcenie (dodatkowy atut)
Oferta
  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Ciekawa praca w branży modowej
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • Program wsparcia pracowników heLPP
  • Dodatkowe benefity
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

  • Dyrektor sklepu

    2 dni temu

    Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska Monnari Pełny etat

    Kędzierzyn KoźleW Monnari poszukujemy doświadczonego kierownika sklepu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszym salonem w Kędzierzynie Koźle.Wymagania:wykształcenie wyższe,co najmniej 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, najlepiej w branży odzieżowej,doświadczenie w zarządzaniu podobnymi...