Operator żurawia wieżowego

2 dni temu

Lublin, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Operator żurawia wieżowego

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego operatora żurawia wieżowego do pracy w Lublinie.

Obowiązki:
  • Obsługa żurawi wieżowych
  • Minimum pół roku doświadczenia w branży
  • Własny samochód
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawód: Operator żurawia wieżowego
  • Pozostałe wymagania:
    • Obsługa maszyn, terex, libherr
    • Uprawnienia: ż1
Miejsce pracy:

Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy:

0 lat, 6 miesięcy

Wymagane dokumenty:

CV

Sposób aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Lublin, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2482Obowiązki:uprawnienia do obsług żurawi wieżowych ż1doświadczenie minimum pół rokuwłasny samochódMiejsce wykonywania pracy: LublinWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweZawód:Operator żurawia wieżowegoPozostałe wymagania:Obsługa maszyny, terex, libherrUprawnienia: ż1 Miejsce pracy: 20-000...

  • Lublin, Polska MATCRAN Mateusz Rymarz Pełny etat

    Uprawnienia do obsług żurawi wieżowych ż1doświadczenie minimum pół rokuwłasny samochódMiejsce wykonywania pracy: LublinInne wymaganiaObsługa maszyny, terex, libherrUprawnienia: ż1 Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie zawodowe