Dyrektor Ruchu

1 dzień temu

Strzelce Opolskie, Opole Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta Pracy:

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego kierowcy autobusu, który będzie odpowiedzialny za bezpieczne przewożenie pasażerów i bagażu na wyznaczonych trasach.

Obowiązki:

  • Kierowanie autobusem na trasach publicznych
  • Przewożenie pasażerów i bagażu
  • Współpraca z innymi kierowcami i personelem

Wymagania:

  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
  • Prawo jazdy kat. D
  • Umiejętności komunikacyjne i empatia
  • Współpraca z ludźmi
  • Dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, powiat strzelecki, województwo opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Adres strony internetowej: www.pks.strzelceop.pl

  • Dyrektor Ruchu

    27 minut temu

    Oferta PracyNumer oferty: StPr/24/0768Opis stanowiska:Poszukujemy kierowcy autobusu do pracy w naszym zespole. Zadaniem kandydata będzie kierowanie autobusem na wyznaczonych trasach, przewożenie pasażerów i bagażu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. DPrawo jazdy kat. DEmpatiaWspółpraca...