Mechanik Elektromechanik

1 dzień temu

Bochnia, Polska CONTIMAX Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Mechanika Elektromechanika, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu naszych maszyn. Współpracujesz z naszym zespołem w celu zapewnienia ciągłego działania naszych urządzeń.

Twoje Zadania
  • Utrzymujesz maszyny w ciągłym ruchu poprzez konserwację i usuwanie awarii.
  • Dokumentujesz prowadzone naprawy.
  • Przeprowadzasz przeglądy wg harmonogramu.
  • Wykonujesz planowane remonty maszyn oraz instalacji.
  • Współpracujesz z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu.
Nasze Wymagania
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym lub elektromechanicznym.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz diagnozowania usterek elektrycznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w oparciu o wyciągane wnioski.
  • Zaangażowanie.
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
Co Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet benefitów.

Pracujesz w firmie CONTIMAX, która jest znana i ceniona liderem wśród producentów przetworów rybnych w Polsce. Od ponad 29 lat z prawdziwą pasją i sercem produkujemy nasze wyroby, które wśród Klientów cieszą się sympatią i szerokim uznaniem. Jesteśmy twórcami takich marek jak Contimax, FisherKing, Connoisseur Seafood, Nowy Wiśnicz oraz Śledzie od Serca. W naszym portfolio znajduje się blisko 240 artykułów przetworów śledziowych, łososiowych, makrelowych, konserw oraz dań gotowych.

Nasze produkty obecnie są dostępne w 27 krajach na świecie. Od 2008 jesteśmy Spółką Akcyjną.

Sukces naszej firmy jest efektem wieloletniej pracy całego zespołu.

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

  • Bochnia, Polska CONTIMAX Pełny etat

    Mechanik / Elektromechanik Miejsce pracy: Bochnia Twój zakres obowiązków Utrzymanie maszyn w ciągłym ruchu -konserwacja, usuwanie awarii. Dokumentowanie prowadzonych napraw. Przeprowadzanie przeglądów wg harmonogramu. Wykonywanie planowanych remontów maszyn oraz instalacji. Współpraca w zakresie serwisu z firmami zewnętrznymi. Nasze wymagania...

  • Mechanik Elektromechanik

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Mechanika Elektromechanika, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu naszych maszyn i urządzeń. Współpracujesz z naszym zespołem w celu zapewnienia ciągłego działania naszych systemów.Twoje ZadaniaUtrzymujesz maszyny i urządzenia w ciągłym ruchu, wykonując konserwację i usuwanie...

  • Bochnia, małopolskie, małopolskie, Polska CONTIMAX Pełny etat

    Mechanik / ElektromechanikMiejsce pracy: BochniaTwój zakres obowiązkówUtrzymanie maszyn w ciągłym ruchu -konserwacja, usuwanie awarii.Dokumentowanie prowadzonych napraw.Przeprowadzanie przeglądów wg harmonogramu.Wykonywanie planowanych remontów maszyn oraz instalacji.Współpraca w zakresie serwisu z firmami zewnętrznymi.Nasze...