Nauczyciel wychowawca

2 dni temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Nauczyciel wychowawca

Numer oferty: StPr/24/3984

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego nauczyciela wychowawcy, który będzie odpowiedzialny za wychowanie i nauczanie uczniów w szkole.

Obowiązki:

  • Wychowanie i nauczanie uczniów
  • Planowanie i realizacja programu wychowawczego
  • Udział w spotkaniach z rodzicami i nauczycielami

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Doświadczenie w pracy pedagogicznej

Miejsce pracy: WITA STWOSZA 31, 35-113 Rzeszów

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy: Nauczyciel wychowawcaNumer oferty: StPr/24/3983Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego nauczyciela wychowawcy, który będzie odpowiedzialny za wychowanie i nauczanie uczniów w szkole.Obowiązki:Wychowanie i nauczanie uczniówPlanowanie i realizacja programu nauczaniaMonitorowanie postępów uczniówWymagania:Wykształcenie...

  • Nauczyciel wychowawca

    9 godzin temu

    Oferta pracy: Nauczyciel wychowawcaNumer oferty: StPr/24/3983Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego nauczyciela wychowawcy, który będzie odpowiedzialny za edukację i wychowanie uczniów w placówce edukacyjnej.ObowiązkiWspółpraca z nauczycielami i personelem szkołyPlanowanie i prowadzenie lekcjiMonitorowanie postępów uczniówWspółpraca z...

    8 godzin temu

    Oferta pracy: StPr/24/3984Opis obowiązków:Praca zgodna z zawodem. Godziny pracy: 13.00-17.00Wymagania:Wykształcenie: wyższe, pedagogiczneMiejsce pracy: Centralna Baza Ofert PracyRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Szczegóły oferty: Kliknij tutaj