Doradca Klienta

2 dni temu

Augustów, Polska Credit Agricole Bank Polska S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Doradcy Klienta, który będzie odpowiedzialny za obsługę klientów w zakresie produktów i usług bankowych. Doradca Klienta będzie pracował w zespole, współpracując z innymi specjalistami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Obowiązki
  • Obsługa klientów w zakresie produktów i usług bankowych
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów
  • Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie produktów i usług bankowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy potrzeb i oczekiwań klientów
  • Umiejętność wspierania klientów w codziennym bankowaniu
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prwatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Wellbeing
  • Platforma wsparcia psychologicznego

  • Doradca Klienta

    2 tygodni temu

    Augustów, podlaskie, podlaskie, Polska Credit Agricole Bank Polska S.A. Pełny etat

    Doradca KlientaMiejsce pracy: AugustówTwój zakres obowiązkówpozyskujesz nowego Klienta, nie tylko tego, który sam przyjdzie do banku, również dzwonisz i zapraszasz na spotkaniepracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowychdopasowujesz produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań...

  • Augustów, podlaskie, podlaskie, Polska BNP Paribas Bank Polska S.A. Pełny etat

    Doradczyni / Doradca Klienta PremiumMiejsce pracy: AugustówTwój zakres obowiązkówKompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium;Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych;Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań, w...