Kierownik Zespołu

4 godzin temu

Robakowo, Pomerania, Polska H&M Group Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego lidera, który będzie odpowiedzialny za kierowanie zespołem i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych z zachowaniem standardów dotyczących BHP. Oczekujemy, że będzie on w stanie motywować i rozwijać zespół, a także analizować wskaźniki KPI i raportować wyniki.

Wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, zwłaszcza w obszarze produkcji lub logistyki
  • Umiejętność dostrzegania i rozwijania potencjału pracowników
  • Dążenie do realizacji założonych celów
  • Umiejętność ustalania priorytetów i delegowania zadań
  • Samodzielność w podejmowaniu działań
  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym oraz wybranych weekendów
Oferty Pracy
  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby
  • Posiłek w miejscu pracy za 3,5 zł - obiad dwudaniowy
  • Możliwość korzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego z Poznania, Kórnika, Środy Wielkopolskiej oraz Śremu
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Opcja skorzystania z oferty pakietu sportowo-rekreacyjnego oraz siłowni przyzakładowej